Vítejte v klubu KVS Plzeň!

Vítejte na webových stránkách plzeňského klubu vodního póla KVS Plzeň. Můžete zde najít aktuální informace o dění v našem klubu, trénincích a utkáních našich hráčů.

Sledujte nás také Facebooku!

emailNapište nám kvsplzen@seznam.cz Český svaz vodního póla

Přihlášení
     10/01/2018

Informace o těchto stránkách

Stránky klubu vodního póla KVS Plzeň jsou určené nejen pro veřejnost, ale i jako komunikační a informační prostředek pro registrované členy klubu. 

  • Každý zaregistrovaný člen (uživatel) si může vytvořit a měnit svůj vlastní "image".
  • Každý člen si může požádat o redaktorský přístup. Jako redaktor stránek potom může psát zprávy a vytvářet alba, do kterých může vkládat fotky, videa, letáky a jiné dokumenty.
  • K článkům a zprávám lze přiřazovat související alba. Tak vznikají jednoduché a přehledné reportáže.
  • Všem členům klubu, kteří mají uvedený e-mail, mohou redaktoři posílat zprávy.
  • Některé zprávy a alba je možné označit jako soukromé a ty jsou potom "viditelné" pouze pro členy klubu.
  • Každý uživatel může napsat správci stránek - viz info vlevo dole.
  • Pokud chce někdo dát na stránky příspěvek a není redaktorem, stačí příspěvek a fotky poslat správci - administrátorovi nebo některému redaktorovi. 
  • Stránky jsou napojené na klubový facebook. Pokud někdo uloží nějaký článek nebo zprávu, či fotky přímo na f, lze je stáhnout na stránky.

Stránky jsou postavené tak, že všechny soubory (články, fotky, ...) jso uložené v databázi nebo FTP adresářích. Tam jsou také uložené základní texty stránek jako samostatné články, ke kreým má přístup člen se statusem addministrátora. Pokud by tedy bylo nutné některé změnit, není nutné modifikovat program, ale stačí změnit text článku. Administrátorský přístup může být přidělen i jinému registrovanému členu.

Stránky jsou plně vlastnictvím klubu a proto mohou být členy libovolně upravovány a měněny. Jsou vytvořeny v php s prvky js a pokud je někdo profík, nebo má IT jako koníčka, může se podílet na rozvoji těchto stránek.

t.č. administrátor Petr Tenk

Činnost našeho klubu podporují

 

  

Místo pro vaší reklamu